Przekonaj się, jak to działa

Sprzedaj swoje produkty

Wystawianie bezpłatnych ogłoszeń sprzedaży

Publikowanie ogłoszeń nie wiąże się z opłatami, a zdecydowanie zwiększa szanse na dotarcie z ofertą do nowych kontrahentów.

Podział produktów na wybrane kategorie ułatwia ich filtrowanie oraz zarządzanie nimi. Znajdziesz wśród nich te, których potrzebujesz: od zbóż, słomy czy owoców po maszyny rolnicze.

Agralan. Ogłoszenie. Kategorie produktowe
Agralan. Ceny w skupie. Mobile

Dostęp do zawsze aktualnych ogłoszeń skupu

Na Mapie Skupów sprawdzisz nie tylko lokalizację wybranych magazynów, ale godziny otwarcia oraz obowiązujące w nich ceny.

W publikowanych ogłoszeniach ceny są jawne. Te które Cię najbardziej interesują, możesz wyfiltrować – np. pod kątem wybranego produktu lub regionu.

Możliwość prowadzenia handlu z dowolnego urządzenia

Mobilna wersja Agralana to swoboda dostępu na smartfonie do wszystkich danych o transakcjach – w dowolnym czasie i miejscu.

Funkcjonalność Komunikatora pozwoli Ci na szybki kontakt z Twoimi kontrahentami. Pomyśl o oszczędności czasu, który wcześniej musiałeś wygospodarować na wykonywanie telefonów!

Agralan. Transakcja. Mobile
Agralan. Rozładunek. Umowa

Szybka wymiana umów i rezerwacja terminu dostawy

W naszym panelu zarządzania wymiana dokumentów pomiędzy Tobą, a Twoim Kontrahentem, będzie zawsze przebiegać szybko i sprawnie.

W udostępnionym przez kontrahenta kalendarzu jednym kliknięciem uzgodnisz także dogodny dla Ciebie termin dostawy towaru do magazynu.

Możliwość przekazywania wartości parametrów jakościowych towaru z rozładunku pozwala na szybki dostęp do danych potrzebnych przy rozliczeniu.

Bezpieczeństwo Twoich danych i wsparcie na każdym etapie użytkowania aplikacji

Nie musisz obawiać się o upublicznienie swoich danych. Staną się one dostępne dla Twojego kontrahenta dopiero, gdy nawiążesz z nim transakcję handlową lub zamieścisz ogłoszenie sprzedaży.

Rozwój platformy i zadowolenie użytkowników to nasz priorytet – swoje sugestie dotyczące usprawnień możesz zgłaszać na Forum Użytkowników. Znajdziesz tam także pomoc związaną z korzystaniem z wybranych funkcjonalności. Pomocne powinny być dla Ciebie także stale aktualizowane artykuły i filmy instruktażowe.

Agralan. Artykuły pomocy. Zglaszanie sugestii