Przekonaj się, jak to działa

Załóż konto użytkownika

Wykorzystaj nasz zasięg, biorąc pod uwagę, że dziennie odwiedza nasz portal ok. 1 500 użytkowników. Cały czas intensyfikujemy działania nad popularyzacją Agralana wśród producentów rolnych. Twoi kontrahenci mogą dowiedzieć się o nas z prasy i portali informacyjnych oraz poobserwować nas w mediach społecznościowych. Jesteśmy także obecni na branżowych eventach, gdzie w kuluarach prowadzimy rozmowy z osobami, które mogą być zainteresowane Twoją ofertą. Możesz docierać do nowych kontrahentów z informacją o cenach w Twoim skupie bez konieczności ponoszenia kosztów reklamy. Zyskujesz tym samym także możliwość darmowego pozyskiwania atrakcyjnych ofert sprzedaży.


Pójdź w ślady innych firm działających w branży, które przekonały się do użyteczności naszego narzędzia, wychodząc naprzeciw nowym technologiom.


Osiągaj zyski, korzystając z bezpłatnego abonamentu i braku zobowiązań na przyszłość!

Publikowanie ogłoszeń zakupu

Publikuj aktualne ogłoszenia skupu produktów rolnych i nawiązuj relacje z nowymi kontrahentami. Korzystasz z własnej strony, gdzie prezentujesz ceny skupu? Zapytaj nas o specjalny widget, dzięki któremu szybko zaktualizujesz ogłoszenia nawet w kilku miejscach.

Mapa skupów to dodatkowa możliwość reklamy Twojej działalności. Dodaj lokalizację swoich magazynów i zaznacz w nich godziny otwarcia. Teraz Twoje ogłoszenia będą jeszcze lepiej widoczne dla Twoich kontrahentów.

Agralan. Mapa skupów. Ogłoszenie
Agralan. Wiadomości. Wersja mobile

Możliwość prowadzenia handlu z dowolnego urządzenia

Chcesz przekazać wybranym kontrahentom informację o opublikowanym ogłoszeniu lub indywidualnych warunkach cenowych? Teraz takie informacje udostępnisz w wiadomości e-mail lub SMS – nawet bez konieczności publikacji ogłoszenia na ogólnodostępnej tablicy.

Mobilna wersja Agralana to swoboda dostępu na smartfonie do wszystkich danych o transakcjach – w dowolnym czasie i miejscu.

Negocjacje, wymiana umów i archiwizacja dokumentów

Korzystając z Komunikatora, sprawnie dograsz warunki transakcji ze swoimi kontrahentami. Pomyśl o oszczędności czasu, który wcześniej musiałeś wygospodarować na wykonywanie telefonów!

Jednym kliknięciem zaakceptujesz lub odrzucisz propozycję sprzedaży, którą złożył Ci Sprzedający i sprawnie wymienisz niezbędne umowy. Bezpieczna archiwizacja dokumentów zapewni Ci stały wgląd do historii przeprowadzonych transakcji.

Agralan. Transakcje. Umowy
Agralan. Dostawy, Kalendarz.

Planowanie dostaw i rozładunku

Dzięki opcji neutralizacji danych zdecydujesz, które informacje o szczegółach dostawy zobaczą poszczególni uczestnicy procesu logistycznego. Udostępniając Kalendarz dostaw dla wybranej transakcji, umożliwisz Sprzedającemu wygodną rezerwację dostępnych terminów.

Funkcjonalność przekazywania wartości parametrów jakościowych towaru z rozładunku pozwoli Ci na większą kontrolę nad przyjmowanym towarem.