• Post category:Wiadomości

Nasza codzienna aktywność to nie tylko rozwój platformy Agralan, ale i wartościowych inicjatyw o charakterze edukacyjnym. Od kilku lat współpracujemy z wrocławskimi uczelniami wyższymi, takimi jak Politechnika Wrocławska oraz Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta (ASP).

Efektem naszej współpracy z ASP jest organizowany od kilku lat przez InsERT konkurs dla studentów Wydziału Grafiki i Sztuki Mediów. Co roku jeden z proponowanych tematów konkursowych odnosi się do platformy Agralan. 

W tym roku zachęciliśmy uczestników konkursu, by inspirując się naszą platformą stworzyli dla jej odbiorców film promujący Agralana w serwisie YouTube lub dedykowaną branży rolnej grę (karcianą, planszową lub mobilną).

Bardzo zaskoczyło nas duże zainteresowanie tematem konkursu oraz wysoka jakość, kreatywność i różnorodność przygotowanych przez studentów propozycji. 

Otrzymane przez nas prace konkursowe bardzo intrygują i udowadniają, że nawet taka tematyka, jak rynek rolny czy sprzedaż zbóż, może inspirować młodych artystów, nawet tych mieszkających na co dzień w mieście. 

Obejrzyj poniżej, jak wyglądają nagrodzone przez nas w tym roku prace konkursowe.

II miejsce w naszym konkursie zajął autor filmu o Agralanie

Miejsce III przyznaliśmy autorowi gry planszowej "Agraland. Od Farmera do Milionera"

Wyróżnienia I-go stopnia trafiły do autorów gry karcianej "Zasadź to!"...

... oraz aplikacji mobilnej "AgralanDeal".​

Autor

Katarzyna Głowacka Korczak
Specjalista ds. komunikacji marketingowej / Copywriter

Dba o jakość i rozwój platformy, kreując treści, które trafiają do użytkowników poprzez różne kanały komunikacyjne. Posiadane doświadczenie redakcyjne, zdobyte w czasie pracy w mediach, wykorzystuje w codziennych kontaktach z wydawcami mediów tradycyjnych i elektronicznych.