• Post category:Wiadomości

To już finał przyjmowania zgłoszeń w naszym 𝐊𝐎𝐍𝐊𝐔𝐑𝐒𝐈𝐄 fotograficznym „Żniwa wczoraj i dziś…” Mile zaskoczyło nas ogromne zainteresowanie jego tematem oraz oryginalność przysłanych do nas prac. Wybranie z nich tych najlepszych okazało się nie lada wyzwaniem! Na naszym facebookowym profilu znajduje się 11 prac, wyłonionych przez naszą Komisję Konkursową. Jak sądzicie, kto z tej 11-stki powinien otrzymać nagrodę główną? Zachęcamy do oddania głosu na najlepszą pracę. Dziesięciu autorów pozostałych prac otrzyma od nas wyróżnienia.

Nasz fanpage: FB.

Więcej informacji o Konkursie:

Platforma Agralan – to nowoczesne narzędzie komunikacyjne. Tworząc ją realizujemy ambicje kształtowania przyszłości naszego rolnictwa. Nie zapominamy jednak o „korzeniach”. Dlatego chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w naszym KONKURSIE fotograficznym w stylu retro. Nagrodzimy w nich przesłane do nas najciekawsze zdjęcia, na których uda Wam się uchwycić ślady rolniczej przeszłości lub na których foto-wspomnienia zestawicie z widokiem tego, jak to wygląda obecnie.

Krótkie zasady:

 • Odkurz stare albumy i podziel się z nami wspomnieniem żniw. Pokaż, jak kiedyś wyglądało Twoje gospodarstwo i jak Twoi bliscy wykonywali swoją pracę. Swoje wspomnienie możesz porównać z teraźniejszością.
 • Zdjęcie (jedno lub dwa) wraz z krótkim opisem prześlij do nas w  dostępnym poniżej formularzu konkursowym.
 • Będzie nam miło, jeśli zaprosisz do udziału w konkursie swoich znajomych.
  Startujemy DZISIAJ, a data zakończenia przyjmowania prac to: 31.08.2022, godzina 23:59.

Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na platformie Agralan oraz akceptacja niniejszego Regulaminu.

Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody!

minatura_strefa_konkurs_lato_2022_nagrody

Prace konkursowe należy zgłaszać za pomocą poniższego formularza:

  Dane osobowe


  Kontakt

  Adres e-mail podany w formularzu konkursowym powinien być taki sam, jak adres e-mail podany dla potrzeb zakładania konta użytkownika platformy Agralan.pl.


  Adres  Opis

  Zgody

  Adres e-mail podany dla potrzeb zakładania konta użytkownika platformy Agralan.pl powinien być taki sam, jak adres e-mail podany w formularzu konkursowym.


  Autor

  Katarzyna Głowacka Korczak
  Specjalista ds. komunikacji marketingowej / Copywriter

  Dba o jakość i rozwój platformy, kreując treści, które trafiają do użytkowników poprzez różne kanały komunikacyjne. Posiadane doświadczenie redakcyjne, zdobyte w czasie pracy w mediach, wykorzystuje w codziennych kontaktach z wydawcami mediów tradycyjnych i elektronicznych.